Reklama

"Na Zachodzie bez zmian". Schetyna publikuje zdjęcie z Tuskiem

Lider PO Grzegorz Schetyna opublikował na Twitterze zdjęcie, na którym widać, jak dyskutuje z Donaldem Tuskiem. Zdjęcie podpisał: "Na Zachodzie bez zmian". Panowie spotkali się w czwartek w Brukseli, by rozmawiać o tym, kogo PO wystawi w wyborach prezydenckich. Czy kandydatem Platformy będzie Tusk? Ostateczna decyzja jeszcze nie zapadła.

Panowie spotkali się w czwartek w Brukseli. Tuż po rozmowie Schetyna powiedział, że "wszystko jest jeszcze otwarte". 

"Powiedzieliśmy sobie, że umawiamy się na następne rozmowy, spotkania, widzimy się w listopadzie w Zagrzebiu na zjeździe EPP. Najpierw przedstawimy drogę dojścia do tej kandydatury, a później oczywiście także wskazania personalne, ale to w tej kolejności" - powiedział Schetyna dziennikarzom.

Szef PO wziął udział w belgijskiej stolicy w posiedzeniu liderów Europejskiej Partii Ludowej przed szczytem unijnym, gdzie miał okazję porozmawiać z szefem Rady Europejskiej.

Reklama

Schetyna przypomniał, że do 1 grudnia Tusk sprawuje stanowisko przewodniczącego Rady Europejskiej. Stwierdził, że stanowisko byłego premiera, który nie daje jednoznacznej odpowiedzi na temat swojej przyszłości politycznej, nie ma nic wspólnego z hamletyzowaniem.

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy