Reklama

Reklama

Msze podczas świąt wielkanocnych. Gdzie obejrzeć? Kiedy transmisje?

W czasie trzeciej fali pandemii koronawirusa, gdy są poważne ograniczenia, Polsat News i Polsat Rodzina pozwalają widzom na bezpieczne przeżywanie najważniejszych uroczystości związanych z Wielkanocą w domu – zarówno tradycyjnie, za pośrednictwem odbiorników telewizyjnych, jak i w internecie - w portalu Polsatnews.pl i w serwisie Ipla.

W tym roku, podobnie jak w poprzednim, Wielkanoc będzie wyglądać zupełnie inaczej niż zwykle. Aby widzowie mogli ją duchowo, ale też bezpiecznie przeżywać w domu, stacje Grupy Polsat, portal polsatnews.pl i serwis Ipla pokażą najważniejsze uroczystości związane z tradycją Wielkanocy. 

Msze święte - transmisje na żywo

Wielki Piątek: transmisja Drogi Krzyżowej prowadzonej przez Papieża Franciszka, prosto z Watykanu; godzina 20:55 w Polsat News.

Wielka Sobota: symboliczne poświęcenie pokarmów; godzina 12:00 na antenie Polsat News i Polsat Rodzina.

Niedziela Wielkanocna: 

Reklama

- transmisja mszy świętej ze Świątyni Opatrzności Bożej; godzina 9:00 w Polsat News i na polsatnews.pl,

- msza święta dla dzieci ze Świątyni Opatrzności Bożej; godzina 10:30 w Polsat Rodzina.

Poniedziałek Wielkanocny: transmisja mszy świętej ze Świątyni Opatrzności Bożej; godzina 9:00 w Polsat News i na polsatnews.pl.

W niedzielę o godzinie 11:55, a także w Wielkanocny Poniedziałek o tej samej porze, na antenie Polsat News i Polsat Rodzina będzie emitowany, prowadzony przez Małgorzatę Ziętkiewicz, program "Angelus" - z transmisją modlitwy Anioł Pański połączonej z błogosławieństwem i przesłaniem papieża Franciszka na święta wielkanocne.

Transmisje ze wszystkich uroczystości widzowie będą mogli oglądać bezpłatnie także w internecie - w serwisie Ipla.

Dzięki dostępności aplikacji Ipla w wersji na wiele urządzeń, będą to mogli zrobić w dowolnym miejscu, na dowolnie wybranym urządzeniu - nie tylko na komputerach, smartfonach i tabletach, ale także w Smart TV czy Apple TV.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy