Reklama

Reklama

Morderstwo w Kaliszu. Ciało zabitego zostało zawinięte w dywan

- Trwają przesłuchania świadków w sprawie zamordowanego we wtorek mężczyzny - poinformowała rzeczniczka prasowa kaliskiej policji, asp. Anna Jaworska-Wojnicz. Zwłoki zawiniętego w dywan 39-latka znaleziono w mieszkaniu jego pracownika, którego zatrzymano w pościgu.

- Jeszcze nie wiadomo, kiedy zatrzymany mężczyzna zostanie przesłuchany - dodała Jaworska-Wojnicz. Rzeczniczka policji wyjaśniła, że prokuratura ma na to 48 godzin, a w szczególnych przypadkach nawet 72 godziny, "więc na tę chwilę są jeszcze przesłuchiwani świadkowie i jest zbierany materiał dowodowy".

We wtorek po południu w jednej z kamienic przy ul. Fabrycznej w Kaliszu znaleziono zwłoki 39-latka zawinięte w dywan. Mężczyzna miał roztrzaskaną głowę. Tomasz M. był ojcem trzech synów.

- Na numer alarmowy zadzwonił świadek zdarzenia - powiedziała Jaworska-Wojnicz.

Reklama

Zamordowany oskarżył swojego pracownika o kradzież

Do zdarzenia doszło w mieszkaniu wynajmowanym przez 30-letniego Łukasza O., który - jak powiedział rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wlkp. Maciej Meler - był pracownikiem zamordowanego.

Zmarły trudnił się rozwożeniem towarów do sklepów. Nieoficjalnie PAP ustaliła, że tego dnia przyszedł po zwrot pieniędzy, zarzucając pracownikowi kradzież. Kłótnia przerodziła się w bójkę, w wyniku której 39-latek zmarł. Jego ciało zostało zawinięte w dywan.

Decyzją prokuratora zwłoki zabezpieczono celem sądowo-lekarskiej sekcji, która odbędzie się w czwartek.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy