Reklama

Reklama

Monika Pawłowska zrobiła sobie zdjęcie na Orlenie. Poseł Szramka: A gdzie ceny?

"Kawa na Orlenie to obowiązkowy przystanek na naszej trasie" - napisała posłanka klubu PiS Monika Pawłowska, zamieszczając zdjęcie wykonane na stacji państwowego koncernu. "Ceny paliw zupełnie przypadkowo zasłonięte?" - zapytał poseł niezrzeszony Paweł Szramka.

"Po szeregu odbytych w Warszawie spotkań ruszamy w trasę po okręgu. Jednak zanim ruszymy dalej - obowiązkowo pyszna kawa na Orlenie" - napisała na Facebooku Monika Pawłowska.

Pod zdjęciem na Twitterze pojawiło się ponad tysiąc komentarzy. Zwrócono m.in. uwagę, że na fotografii nie widać cen benzyny, które w ostatnich tygodniach i miesiącach dają się we znaki kierowcom.

Monika Pawłowska, która do Sejmu wchodziła z list Lewicy, wpisała się w trend fotografowania się na stacjach Orlenu przez polityków Prawa i Sprawiedliwości. Na zdjęciach tych zazwyczaj widać orlenowskie przekąski i napoje, ale ceny paliw już nie. Tak było choćby w przypadku wojewody zachodniopomorskiego Zbigniewa Boguckiego:

Reklama

Z kawą na Orlenie fotografował się także były marszałek Senatu Stanisław Karczewski:

Naprawiał tym samym swój "błąd", gdyż wcześniej rozsmakowywał się w... kawie na BP:

Odnotujmy, że o cenie benzyny wspomniała natomiast w opisie zdjęcia zawieszona obecnie radna PiS Małogrzata Jacyna-Witt:

Na stacji Orlenu pozowali w tym sezonie nie tylko politycy PiS, ale również byli klubowi koledzy i koleżanki Małgorzaty Pawłowskiej:

28 lipca średnia cena benzyny 95-oktanowej wynosiła 7,21 zł, 98-oktanowej 7,74 zł, a oleju napędowego - 7,48 zł.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy