Reklama

Reklama

Mocne wystąpienie Beaty Szydło w Sejmie

Premier Beata Szydło podczas dzisiejszego wystąpienia w Sejmie odniosła się do publikacji orzeczenia TK. Premier zarzuciła także opozycji, że "krzyczy i straszy ludzi".

- Krzyczycie i straszycie, przenosicie strach na ludzi, nie tędy droga. (...) Trybunał Konstytucyjny potraktowaliście jako bastion obrony waszego interesu i wpływu - mówiła Beata Szydło w stronę opozycji.

Przemawiając z mównicy sejmowej premier oświadczyła również, że "orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego zostanie opublikowane w terminie".

- Ale jeżeli tak bardzo upominacie się o to orzeczenie, to powiem wam, że w tym orzeczeniu zostało określone, że to wy złamaliście konstytucję, wprowadziliście zmiany, które miały na celu, by sędziowie wprowadzeni z waszego nadania blokowali dobre zmiany, których chcą Polacy i obywatele - mówiła.

Reklama

Po swoim wystąpieniu Beata Szydło dostała owacje na stojąco od posłów ze swojej partii. Otrzymała także gratulacje otrzymała od prezesa Jarosława Kaczyńskiego.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy