Reklama

Reklama

Mińsk: Włodzimierz Pac, korespondent Polskiego Radia zmarł na zawał serca

Są wynik sekcji zwłok korespondenta Polskiego Radia w Mińsku. Włodzimierz Pac zmarł z powodu zawału serca - poinformowali bliscy dziennikarza. 54-latek odszedł nagle.

Sekcja zwłok wykazała ostry zawał serca - powiadomiła rodzina zmarłego. Włodzimierz Pac zmarł nagle w Mińsku, w wieku 54 lat.

Dziennikarz został w piątek znaleziony w mieszkaniu, w którym mieszkał w stolicy Białorusi. Na miejscu przeprowadzono czynności śledcze w obecności polskiego konsula.

Włodzimierz Pac od lat pracował na Białorusi 

Włodzimierz Pac przez wiele lat pracował na Białorusi, a swoją reporterską działalność w tym kraju rozpoczął jeszcze w latach 90. ubiegłego wieku. Był jednym z najlepszych znawców tematyki białoruskiej wśród polskich dziennikarzy i ekspertów.

Reklama

W latach 2007-2010 Pac pracował jako korespondent Polskiego Radia w Moskwie. Potem wrócił na Białoruś.

Włodzimierz Pac osierocił żonę i dwójkę dzieci.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy