Reklama

Reklama

Mieszkaniec Lublina trafił "szóstkę" w Lotto

14 milionów 750 tysięcy 740 złotych wygrał mieszkaniec Lublina we wczorajszym losowaniu Lotto. To była jedyna w "szóstka" w kraju. Od tej sumy trzeba będzie zapłacić 10 procent podatku, ale i tak to, co zostanie, wystarczy na długo.

Szczęśliwiec kupił dwa zakłady Lotto z Plusem. Sam wybrał liczby i w jednym z zakładów trafił te, które dały mu wygraną - 7, 8, 10, 12, 19 i 23. Suma była tak duża, bowiem w ostatnich sześciu losowaniach nie padła szóstka.

Liczba graczy w Lublinie, którzy "zgarnęli" ponad milion złotych, wzrosła tym samym do 14. Wczorajsza wygrana jest najwyższa w historii tego miasta.

Wczorajsza wygrana jest najwyższa w historii tego miasta.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy