Reklama

Reklama

Michał Kamiński w szpitalu. "Pod trzema kroplówkami na raz jeszcze nie byłem"

Wicemarszałek Senatu Michał Kamiński trafił do szpitala. Poinformował o tym na Facebooku. "Przez ostatnie dwa tygodnie czułem się coraz gorzej. Okazało się, że mam problemy, które trzeba rozwiązywać zabiegowo" - napisał Kamiński.

O swoim stanie zdrowia Michał Kamiński poinformował w środę wieczorem.

Michał Kamiński: Czułem się coraz gorzej

"Przez ostatnie dwa tygodnie czułem się coraz gorzej. Okazało się, że mam problemy, które trzeba rozwiązywać zabiegowo. Pod trzema kroplówkami na raz jeszcze nie byłem, ale jak donoszą mi z domu, Afraczek za mną tęskni" - napisał senator PSL, nawiązując do swojego psa. 

"Bardzo dziękuję za mega profesjonalną opiekę, którą jestem otaczany. I bardzo dziękuję za wyrazy otuchy" - dodał Kamiński.

Michał Kamiński choruje na cukrzycę

Michał Kamiński nie sprecyzował, z powodu jakiej dolegliwości trafił do szpitala. Kilka lat wcześniej polityk schudł kilkadziesiąt kilogramów. Wyjaśniał wówczas, że choruje na cukrzycę.

Reklama

49-letni Kamiński trafił do Senatu w 2019 roku, startując w barwach Polskiego Stronnictwa Ludowego. Wcześniej był związany między innymi z Platformą Obywatelską, Prawem i Sprawiedliwością czy Zjednoczeniem Chrześcijańsko-Narodowym.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy