Reklama

Reklama

Michael Moritz nie żyje. "Świetny radiowiec"

Nie żyje radiowiec Michael Moritz, przez blisko dekadę związany z Radiem Kampus. Był on Amerykaninem, choć audycje prowadził w języku polskim. "Dusza towarzystwa i wspaniały kolega" - wspominają go znajomi z redakcji.

O śmierci Michaela Moritza poinformowano w piątek na Facebooku Radia Kampus. Nie podano przyczyny jego śmierci.

"Zmarł świetny radiowiec, znawca amerykańskiej muzyki, dj i wspaniały kolega" - podkreślono.

Z Radiem Kampus Moritz związany był od 2014 roku. Prowadził niedzielną audycję Mike Check! Wcześniej pracował m.in. w Radiu Jazz i Radiu PiN. Przed laty był mężem Pauliny Młynarskiej.

"Michael jako Amerykanin prowadzący audycje po polsku był na pewno inspiracją dla wielu młodszych kolegów radiowców. Radiowy styl Michaela był nie do podrobienia. W swoich audycjach proponował często nieoczywistą i bardzo eklektyczną selekcję. Zdarzało się, że w jednej audycji potrafił miksować Beastie Boys, Jimi Hendrix, Nelly, Panterę i Milesa Davisa. Michael był też zawsze duszą towarzystwa i wspaniałym kolegą w radiu i w życiu. Jest nam smutno. Żegnamy i dziękujemy..." - napisano.

Reklama

Radio Kampus w Warszawie

Akademickie Radio Kampus to rozgłośnia Uniwersytetu Warszawskiego. Rozpoczęła działalność 1 czerwca 2005 roku. Nadaje całodobowy program na 97,1 MHz w promieniu ok. 30 km od stolicy. Zespół radia tworzą głównie studenci. Są oni autorami większości pozycji antenowych.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama