Reklama

Reklama

McDonald's odkrył karty. Tyle kosztuje Burger Drwala

Burger Drwala powrócił oficjalnie do restauracji McDonald's. Fani zimowej kanapki czekali na ten dzień z utęsknieniem. W sieci od kilku dni pojawiały się spekulacje na temat tego, ile w tym roku będzie kosztować popularny "Drwal". Dziś, 23 listopada, gdy burger pojawił się w menu, okazało się, że jest droższy niż w poprzednich latach. W sieci zawrzało.

Burger Drwala znów w McDonald's. Kanapka jest prawdziwym hitem na polskim rynku. Od kilku lat, gdy tylko Burger Drwala pojawia się w menu, restauracje przeżywają oblężenie. 

Burger Drwala składa się z: bułki z prażoną cebulką, topionego sera w panierce, kotleta wołowego lub drobiowego i dwóch plastrów chrupiącego bekonu przełożonych sałatą. 

Burger Drwala. Ile zapłacimy?

Od kilku dni w sieci trwała dyskusja na temat tego, ile w 2022 roku będzie trzeba zapłacić za Burgera Drwala. W ubiegłym roku klasyczny kosztował 17,40 zł, z kurczakiem 16,90 zł, podwójny 20,40 zł, a z żurawiną 17,90 zł

Reklama

Dla porównania, w 2020 r. "Drwal" był jeszcze tańszy. W wersji klasycznej kosztował 16,90 zł. 

Burger Drwala pojawił się w McDonald's w środę, 23 listopada. Fani tej kanapki nie będą zadowoleni, ponieważ inflacja dopadła "Drwala". 

Za klasycznego Burgera Drwala zapłacimy o 7 zł więcej niż przed rokiem.

Burger Drwala. Ceny kanapki

Burger Drwala - 26,40 zł

Burger Drwala z kurczakiem - 26,40 zł

Burger Drwala z podwójnym mięsem - 29,90 zł

Burger Drwala z żurawiną - 26.40. 

Podane ceny to wyłącznie ceny burgera. Za zestaw trzeba zapłacić ponad 30 zł. 

Burger Drwala. Internauci komentują wzrost cen

Po tym, jak McDonalds's wprowadził Burgera Drwala do swojego menu w sieci pojawiły się komentarze, dotyczące wzrostu cen. 

"Od zawsze podejrzewałem że McDonald robi ten Burger Drwala z jakiejś wysokogatunkowej ropy naftowej bo podrożał więcej niż benzyna z Orlenu" - czytamy na Twitterze. (pisownia oryginalna)

 "Zaczynam rozważać zrobienie domowego 'Drwala'", ""To w sumie niesamowite że ludzie zaczynają rozumieć czym jest inflacja dopiero wtedy gdy książki kosztują 50 zł zamiast 40 a burger Drwala 30 zamiast 20" - piszą użytkownicy Twittera. (pisownia oryginalna)

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy