Reklama

Reklama

Mazurek: Prezes PiS jest w dobrej formie, nic nie dzieje się bez jego wiedzy

Prezes PiS Jarosław Kaczyński jest w dobrej formie, jesteśmy z nim w stałym kontakcie i nic nie dzieje się bez jego wiedzy - mówiła w rozmowie z dziennikarzami po środowym posiedzeniu Komitetu Politycznego PiS rzeczniczka partii Beata Mazurek.

Poinformowała, że środowym posiedzeniem Komitetu kierował wiceprezes partii, szef MSWiA Joachim Brudziński. Pytana o nieobecność na posiedzeniu Komitetu Jarosława Kaczyńskiego odpowiedziała, że prezes partii "ma się dobrze".

"Jesteśmy z nim w stałym kontakcie, nic się nie dzieje bez wiedzy prezesa" - powiedziała Mazurek dodając, że Jarosław Kaczyński jest w szpitalu w Warszawie. "Jesteśmy z nim w stałym kontakcie, te wszystkie bajki, że przebywa gdzieś w Gliwicach, to jest nieprawda. Trzymamy kciuki, żeby szybko fizycznie do nas wrócił" - dodała rzeczniczka PiS.

Reklama

Pytana, w jakiej formie jest Kaczyński, Mazurek odpowiedziała, że w dobrej.

"Żelazne zdrowie prezesa"

O stan zdrowia Kaczyńskiego był także pytany szef gabinetu politycznego premiera Marek Suski.

Jak wskazał, ostatni raz widział się z prezesem PiS, zanim Kaczyński udał się na zabieg. Dopytywany, czy prezes partii przeszedł już zabieg, zaznaczył, że nie jest upoważniony do przekazywania informacji o stanie zdrowia Kaczyńskiego.

"Wszystko jest dobrze, proszę pytać ewentualnie prezesa albo osoby upoważnione" - mówił szef gabinetu politycznego premiera.

Suski dopytywany, kiedy prezes partii wyjdzie ze szpitala odpowiedział: "Myślę, że niedługo. W każdym razie na następny Komitet Polityczny będzie z nami".

Poinformował również, że wizyta Kaczyńskiego w szpitalu jest związana z kontuzją prawego kolana. "Zdrowie prezesa jest żelazne i będzie z nami już wkrótce, kolano nie jest specjalną przeszkodą do zarządzania partią" - podkreślił Suski.                

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy