Reklama

Reklama

Mazowieckie: Potrącił wózek z 15-miesięcznym dzieckiem. Policja szuka sprawcy śmiertelnego wypadku

Tragiczny wypadek w Przęsławicach w województwie mazowieckim. Najprawdopodobniej kierowca białego SUV-a potrącił wózek z kilkunastomiesięcznym dzieckiem prowadzony przez rodzica. Mimo reanimacji dziewczynka zmarła. Policja prosi o pomoc w znalezieniu sprawcy.

"Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia. Poszukujemy kierowcy białego suva. Prosimy o kontakt wszystkie osoby, które mogą nam pomóc w zatrzymaniu sprawcy" - napisała policja w Sochaczewie. 

Do zdarzenia doszło wczoraj godz. 18 w miejscowości Przęsławice na drodze wojewódzkiej nr 575.

Z wstępnych ustaleń wynika, że kierowca białego suva potrącił wózek z kilkunastomiesięcznym dzieckiem. Dziewczynki nie udało się uratować. Natomiast kierowca pojazdu odjechał z miejsca zdarzenia w kierunku Kazunia.  

Komendant ogłosił alarm dla funkcjonariuszy

"Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie zwraca się z prośbą do wszystkich osób, które jechały tą trasą i mają nagranie z videorejestratora lub dysponują monitoringiem wzdłuż trasy albo posiadają inne informacje, które przyczynią się do szybkiego ustalenia sprawcy wypadku o pilny kontakt z pod numerem telefonu 47 70 55 222, 47 70 55 200 lub najbliższą jednostką policji" - czytamy.

Reklama

Jak poinformowano, policjanci ustalają dokładny przebieg zdarzenia, okoliczności; zabezpieczyli ślady. Komendant Powiatowy Policji w Sochaczewie ogłosił alarm dla funkcjonariuszy z sochaczewskiej jednostki. Wszyscy pracują nad ustaleniem i zatrzymaniem sprawcy wypadku.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama