Reklama

Reklama

Matka udusiła pięcioletnią córkę i próbowała się zabić. Rodzinna tragedia w okolicach Chrzanowa

Rodzinna tragedia w Babicach koło Chrzanowa w Małopolsce. Nie żyje pięcioletnia dziewczynka, jej matka - po próbie samobójczej - trafiła do szpitala.

Tragiczne wydarzenia rozegrały się minionej nocy (z 20 na 21 maja).

Jak dowiedział się reporter RMF FM Marek Wiosło, z ustaleń policji wynika, że 41-letnia kobieta najpierw udusiła swoją śpiącą pięcioletnią córkę, a następnie próbowała popełnić samobójstwo.

W czwartek (21 maja) przed południem w mieszkaniu pojawiła się babcia dziecka, to ona powiadomiła służby. 41-latka trafiła na obserwację psychiatryczną.

"Obecnie jest na obserwacji psychiatrycznej. Jej stan zdrowia nie pozwala na jej przesłuchanie" - przekazał w rozmowie z portalem chrzanow.naszemiasto.pl rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie Sebastian Gleń.

Reklama

Marek Wiosło usłyszał natomiast od służb, że w domu 41-letniej kobiety nie było wcześniej żadnych interwencji.

Okoliczności rodzinnej tragedii wyjaśnia Prokuratura Rejonowa w Chrzanowie.

Marek Wiosło

Opracowanie: Edyta Bieńczak

Czytaj na stronie RMF24.pl

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy