Reklama

Mateusz Morawiecki promuje akcję Movember. Opublikował zdjęcie z lat 80.

Premier Mateusz Morawiecki włączył się w promocję międzynarodowej akcji Movember, która ma zwracać uwagę na problemy zdrowotne mężczyzn. Przy tej okazji szef rządu opublikował swoje zdjęcie z połowy lat 80. "Wybaczcie niedbale zawiązany krawat - wtedy dopiero zaczynałem przygodę z garniturami" - napisał Morawiecki.

"Mamy listopad - miesiąc, w którym od kilku lat popularność, również w Polsce, zyskuje międzynarodowa akcja Movember. Jest to inicjatywa, która ma zwracać uwagę na problemy zdrowotne mężczyzn" - napisał na Facebooku Mateusz Morawiecki.

Symbolem inicjatywy, w której promowanie włączył się Morawiecki, jest zapuszczanie wąsów. Premier nie zdecydował się jednak na ten krok. "Przyznam, że osobiście, w związku z pełnioną funkcją i raczej pewnymi protestami żony, byłoby mi trudno to zrobić. Ale, jak to w życiu każdego mężczyzny, miewałem wąsy, choć próby zapuszczenia bujnego zarostu nie przynosiły zadowalających rezultatów" - przyznał.

Reklama

Premier przypomniał o szczepieniach

Do wpisu Morawiecki dołączył jednak swoje zdjęcie z lat 80. na który ma wąsy. "Wybaczcie niedbale zawiązany krawat - wtedy dopiero zaczynałem przygodę z garniturami" - dodał szef rządu.

Następnie zachęcił wszystkich mężczyzn do dbania o swoje zdrowie. "Oczywiście, dotyczy to również szczepień, na które niezmiennie wszystkich zapraszam. Bądźmy zdrowi, odpowiedzialni i troszczmy się o siebie nawzajem" - podkreślił Morawiecki.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mateusz Morawiecki | movember | badania | szczepienia

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy