Reklama

Reklama

Mateusz Morawiecki człowiekiem roku 2017 klubów "Gazety Polskiej"

Premier Mateusz Morawiecki otrzymał nagrodę Człowieka Roku 2017 klubów "Gazety Polskiej" - poinformował w komunikacie prezes klubów "Gazety Polskiej" Ryszard Kapuściński.

Kapuściński podkreślił, że jest to najważniejsza nagroda przyznawana corocznie przez środowisko klubów "GP", osobom, które w szczególny sposób zasłużyły się dla Polski i Strefy Wolnego Słowa.

"To nagroda od członków ponad 450 Klubów 'Gazety Polskiej', czytelników i sympatyków Strefy Wolnego Słowa. Co ważne, nie przyznaje jej żadne gremium, lecz ludzie, dla których dobro Polski jest sprawą nadrzędną. Jest uhonorowaniem wiedzy, odwagi, poświęcenia i ciężkiej pracy w służbie dla Polski" - powiedział Kapuściński.

Szef klubów "GP" zauważył, że wszyscy, którzy głosowali na premiera Mateusza Morawieckiego są przekonani, że "da radę" i podtrzyma nadzieję Polaków na to, że Polska będzie bogata i suwerenna.

Reklama

Nagroda Klubów "GP" jest przyznawana od 2008 r. Laureaci są wyłaniani po dyskusji w każdym z 450 klubów w Polsce i na świecie.

Wręczenie nagrody nastąpi szóstego lutego 2018 roku w Teatrze Wielkim w Warszawie podczas Gali 25-lecia "GP".

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy