Reklama

Marznące i gęste mgły nad Polską. Możliwe opady śniegu. Pogoda na środę

Ostatni dzień listopada będzie pochmurny. Rozpogodzenia możliwe jedynie na południe i południowym zachodzie. Termometry nie pokażą więcej niż 4 stopnie Celsjusza. - W wielu miejscach będą się tworzyły mgły, okresami marznące. Na północy może spaść słaby śnieg - poinformowała dyżurny synoptyk Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej Anna Woźniak.

W środę zachmurzenie całkowite z przejaśnieniami. Tylko na południu i południowym zachodzie większe przejaśnienia i okresowe rozpogodzenia. Na północnym wschodzie wystąpi słaba mżawka, okresami marznąca, głównie rano i wieczorem, także słabe opady śniegu. Rano i wieczorem mogą wystąpić mgły ograniczające widzialność do 300 metrów.

Temperatura maksymalna od 0 stopni Celsjusza na północnym wschodzie kraju, do 4 stopni na zachodzie i nad morzem.

Wiatr będzie słaby i umiarkowany, wschodni i południowo-wschodni.

Reklama

Pogoda. W górach najzimniej. Uwaga na mgły

Kolejna noc pochmurna, tylko w Karpatach możliwe większe przejaśnienia, bądź okresowe rozpogodzenia. Miejscami wystąpią mgły ograniczające widzialność do 500 metrów, okresami marznące. Na północnym wschodzie słabe opady śniegu i marznące mżawki.

W nocy temperatura minimalna od -4 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, do ok. 0 stopni nad morzem. W dolinach podgórskich Karpat do -6 stopni.

Wiatr będzie słaby, okresami umiarkowany, z kierunków wschodnich.

Czytaj też: Jeśli tego nie zrobisz, zapłacisz więcej. Tylko kilka godzin na złożenie ważnego wniosku

PAP
Dowiedz się więcej na temat: pogoda | pogoda na środę | IMGW | mgły

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy