Reklama

Reklama

Mariusz Błaszczak: "Teresa Piotrowska jest psiapsiółką Ewy Kopacz"

- Mówiło się wcześniej o tym, że pani Teresa Piotrowska jest psiapsiółką pani premier Ewy Kopacz – Mariusz Błaszczak z PiS komentuje dla Interii odmowę spotkania minister spraw wewnętrznych z prezydentem Andrzejem Dudą.

- Dziś ci, którzy rządzą Polską, co innego mówią, a co innego robią - odniósł się do wspomnianej wyżej sytuacji.

- Trzeba też oddać, że minister spraw zagranicznych czy minister obrony na zaproszenie prezydenta przyszli i z prezydentem porozmawiali. Minister spraw wewnętrznych odmówiła - zauważył Błaszczak w rozmowie z naszym portalem.

Błaszczak wyraził własną hipotezę na temat odmowy spotkania minister Piotrowskiej.

- Być może relacje są inne. Mówiło się wcześniej o tym, że pani Teresa Piotrowska jest psiapsiółką pani premier Ewy Kopacz i być może traktuje nieprofesjonalnie swoje obowiązki. Stąd arogancka postaw - ocenił polityk PiS.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy