Reklama

Reklama

Marek Suski: Miałem włamanie na Twitterze

Na twitterowym profilu Marka Suskiego pojawiły się zdjęcia roznegliżowanej kobiety i kilka wpisów dotyczących tych fotografii. - Miałem włamanie na Twitterze. Nie dość, że się włamali, to jeszcze zmienili kody dostępu, więc nie mogę tam z powrotem wejść. Rzecznik prasowy wyda komunikat, a ja zgłaszam sprawę, bo muszę odzyskać konto - powiedział Interii Marek Suski, poseł PiS.

Informacje te potwierdziła rzeczniczka PiS. "Doszło do włamania na konto posła Marka Suskiego. Zamieszczane treści nie są jego autorstwa. Sprawa jest wyjaśniana" - poinformowała Anita Czerwińska we wpisie na Twitterze.

Wcześniej, w jednym z tweetów na profilu Marka Suskiego pojawiły się zdjęcia roznegliżowanej kobiety, którym towarzyszył wpis: "Takie wulgarne zachowanie osoby publicznej jest niedopuszczalne. Nie zdziwiłbym się, gdyby taką rozwiązłość seksualną wykazywali politycy w KO". 

"Już po kilku dniach zacząłem otrzymywać od niej zdjęcia o charakterze intymnym. Wielokrotnie wzywałem do zaprzestania prześladowań, ale niestety te działania nie przyniosły rezultatu. Jestem zmuszony powstrzymać molestowanie seksualne" - czytamy we wpisie na profilu polityka.

Reklama

W grudniu ubiegłego roku doszło do włamania na facebookowe konto minister rodziny i polityki społecznej Marleny Maląg.

Na oficjalnym profilu minister Maląg na Facebooku pojawił się wtedy wpis na temat Strajku Kobiet, w którym znalazły się treści obraźliwe i rasistowskie. Chwilę później szefowa MRiPS za pośrednictwem Twittera poinformowała, że jej konto na Facebooku zostało zhakowane.

"Moje konto na Facebooku padło ofiarą hakerów. Do czasu kiedy nie poinformuję o odzyskaniu go proszę traktować pojawiające się posty jako kłamliwą manipulację" - napisała minister.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama