Reklama

Reklama

Marcin Horała o "skuteczności Jarosława Gowina"

Wiceminister infrastruktury Marcin Horała skomentował w poniedziałkowym "Graffiti" w Polsat News przejście posłanki Moniki Pawłowskiej z Lewicy do Porozumienia. – To świadczy o skuteczności Jarosława Gowina w polityce – ocenił polityk Zjednoczonej Prawicy.

Przypomnijmy, że wiceszefowa klubu Lewicy Monika Pawłowska poinformowała w niedzielę wieczorem, że przechodzi do Porozumienia Jarosława Gowina.

Podkreśliła, że nie wstępuje do klubu parlamentarnego PiS i pozostanie posłem niezrzeszonym.

- Trudno mi wyciągać wnioski, o czym ten ruch mógłby świadczyć. Na pewno o daleko posuniętej skuteczności Jarosława Gowina w polityce - tak ten ruch skomentował w "Graffiti" Marcin Horała.

Horała: Ziobro ma inny model działania

W programie poruszono również wątek wywiadu udzielonego przez Zbigniewa Ziobrę dla "Sieci".

Reklama

"Premier Mateusz Morawiecki ma dużą umiejętność przekonywania kierownictwa PiS do polityki, która jednak rozmija się z naszym programem z 2014 roku, który nie został nigdy odrzucony" - ocenił minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro, prezes Solidarnej Polski.

- Zgodziłbym się z połową tej tezy to znaczy, że Mateusz Morawiecki ma duże zdolności do przekonywania. (...) Premier łączy idealnie idee, cele ze skutecznością, by je osiągnąć w realnym świecie. Ziobro ma trochę inny model działania, stąd może rozdźwięki - skomentował Horała.

Poprzednie odcinku programu dostępne są tutaj

Nie czekaj do ostatniej chwili, pobierz za darmo program PIT 2020 lub rozlicz się online już teraz!


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy