Reklama

Marcin Horała o "skuteczności Jarosława Gowina"

Wiceminister infrastruktury Marcin Horała skomentował w poniedziałkowym "Graffiti" w Polsat News przejście posłanki Moniki Pawłowskiej z Lewicy do Porozumienia. – To świadczy o skuteczności Jarosława Gowina w polityce – ocenił polityk Zjednoczonej Prawicy.

Przypomnijmy, że wiceszefowa klubu Lewicy Monika Pawłowska poinformowała w niedzielę wieczorem, że przechodzi do Porozumienia Jarosława Gowina.

Podkreśliła, że nie wstępuje do klubu parlamentarnego PiS i pozostanie posłem niezrzeszonym.

- Trudno mi wyciągać wnioski, o czym ten ruch mógłby świadczyć. Na pewno o daleko posuniętej skuteczności Jarosława Gowina w polityce - tak ten ruch skomentował w "Graffiti" Marcin Horała.

Horała: Ziobro ma inny model działania

W programie poruszono również wątek wywiadu udzielonego przez Zbigniewa Ziobrę dla "Sieci".

Reklama

"Premier Mateusz Morawiecki ma dużą umiejętność przekonywania kierownictwa PiS do polityki, która jednak rozmija się z naszym programem z 2014 roku, który nie został nigdy odrzucony" - ocenił minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro, prezes Solidarnej Polski.

- Zgodziłbym się z połową tej tezy to znaczy, że Mateusz Morawiecki ma duże zdolności do przekonywania. (...) Premier łączy idealnie idee, cele ze skutecznością, by je osiągnąć w realnym świecie. Ziobro ma trochę inny model działania, stąd może rozdźwięki - skomentował Horała.

Poprzednie odcinku programu dostępne są tutaj

Nie czekaj do ostatniej chwili, pobierz za darmo program PIT 2020 lub rozlicz się online już teraz!


Polsat News

Reklama

Reklama

Reklama