Reklama

Reklama

Mama ma czerniaka. Prosi o pomoc

"Witajcie kochani. Nazywam się Katarzyna Rejdych i jestem mamą dwójki dzieci. Mam raka złośliwego" - tak zaczyna się informacja na stronie Pomagam.pl.

Zbiórka jest prowadzona na stronie Pomagam.pl.

"Na początku były przerzuty na płuca i najgorsze do mózgu. Zaliczyłam wizyty w czterech szpitalach. Guzy rosły, a diagnoza - jak wyrok" - czytamy.

Niestety o chorującej na nowotwór pani Katarzyny przerzuty pojawiły się już w całym organizmie - również w kościach i wątrobie.

Udało się jednak podjąć leczenie w prywatnej klinice. To wiąże się z kosztami - na początek, jak pisze pani Katarzyna, 30 tysięcy złotych.

Reklama

"Dalsze leczenie będzie generować kolejne koszty. Będę wdzięczna wszystkim za jakąkolwiek pomoc finansową na moje leczenie" - czytamy.

Jak zawsze w tego typu zbiórkach liczy się każda złotówka. Jeśli możesz i chcesz pomóc, wejdź TUTAJ.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy