Reklama

Małgorzata Wassermann chce audytu w podkomisji smoleńskiej Antoniego Macierewicza

- Jest więcej osób, które miały i mają wątpliwości co do sprawności podkomisji smoleńskiej - powiedziała w "Graffiti" na antenie Polsat News posłanka klubu PiS Małgorzata Wassermann.

- Jak najbardziej podpisałabym się pod wnioskiem o audyt w podkomisji smoleńskiej. Uważam, że dość długo czekamy na rozstrzygnięcia, a chciałabym wiedzieć, co jest tego przyczyną. Cierpliwie czekam 11. rok na twarde przesłanki i dowody, żeby dowiedzieć się o tym, jak wyglądał przebieg tej katastrofy - stwierdziła córka Zbigniewa Wassermanna.

Małgorzata Wassermann przekazała, że rodziny ofiar katastrofy smoleńskiej nie są informowane o postępach w pracach zarówno przez komisję Antoniego Macierewicza, jak i prokuraturę.

Reklama

-  Jeżeli chodzi o prokuraturę, nie mamy żadnych informacji. Nie mam żadnej wiedzy, na jakim etapie jest postępowanie - stwierdziła. Jak dodała, nie ma także wiedzy dotyczącej prac komisji, choć - jak podkreśliła - podkomisja musi pracować w sposób niejawny.

- Minęło 11 lat i chciałabym wiedzieć, dlaczego mija tyle czasu i nie wiem, na jakim etapie jest komisja i prokuratura - dodała Małgorzata Wassermann.

Czytaj więcej na stronie polsatnews.pl

Polsat News

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy