Reklama

Reklama

Małgorzata Jacyna-Witt zawieszona w PiS

Pani Małgorzata Jacyna-Witt decyzją prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego została w dniu dzisiejszym zawieszona w prawach członka - przekazał Krzysztof Sobolewski. Jak dodał sekretarz generalny, w sprawie prezes PiS skierował wniosek o wszczęcie postępowania do Rzecznika Dyscyplinarnego partii.

"Pani Jacyna-Witt decyzją Prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego została w dniu dzisiejszym zawieszona w prawach członka PiS. Równocześnie Prezes PiS skierował wniosek do Rzecznika Dyscyplinarnego PiS o wszczęcie postępowania" - napisał na Twitterze Krzysztof Sobolewski, sekretarz generalny PiS. 

Sobolewski: Jacyna-Witt zawieszona w prawach członka PiS

Radna, przewodnicząca klubu Prawo i Sprawiedliwość w sejmiku województwa zachodniopomorskiego, Małgorzata Jacyna-Witt, zamieściła w niedzielę wpis na Twitterze wraz z jej zdjęciem z pola golfowego.

"Jak tam chłopcy z Platformy Obywatelskiej? Haratacie w pospolitą gałę? No widzicie. A ja, z Prawem i Sprawiedliwością na najlepszym w Polsce polu golfowym i jednym z trzech najlepszych w Europie, haratam sobie w golfa z handicap 13,5 jak Tiger Woods, Barack Obama, Joe Biden Ivanka Trump i jej mąż" - napisała Jacyna-Witt.

Reklama

Wpis radnej wywołał falę krytyki w sieci. Jak informował we wtorek Krzysztof Sobolewski, do centrali partii PiS wpłynął wniosek o zawieszeniu Małgorzaty Jacyny-Witt w prawach członka ugrupowania. Sobolewski zaznaczył, że decyzja w sprawie będzie podjęta w środę przez Jarosława Kaczyńskiego

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy