Reklama

Macierewicz: Wszyscy jesteśmy z Francją i Francuzami

​Wszyscy w tej sytuacji jesteśmy z Francją i Francuzami, którzy padli ofiarą tak tragicznego zamachu - tak przyszły szef MON w rządzie PiS Antoni Macierewicz odniósł się do piątkowych zamachów terrorystycznych w Paryżu.

- Wszyscy w tej sytuacji jesteśmy z Francją i Francuzami, którzy padli ofiarą tak tragicznego zamachu. Wszyscy czekamy też na informacje decyzyjne zarówno co do przebiegu wydarzeń jak i sprawców tej zbrodni, ale mamy świadomość, że to jest związane z zagrożeniami, które są w Europie i dotykają wszystkich - powiedział Macierewicz w sobotę dziennikarzom w Warszawie.

Polityk PiS wyraził nadzieję, że Polska jest skutecznie przygotowana do sprostania takim zagrożeniom. - Liczę na to, że wszystkie wysiłki, jakie zostaną teraz podjęte zapewnią Polakom pełne bezpieczeństwo - oświadczył.

Reklama

W serii zamachów terrorystycznych, do których doszło w piątek wieczorem w Paryżu, zginęło przynajmniej 127 osób. Rany odniosło także ponad 200 osób; 99 z nich jest w stanie ciężkim. Bilans ofiar nie jest ostateczny.

Zobacz też:

PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy