Lubelskie: Dwie osoby zginęły w wypadku na obwodnicy Lubartowa
Dwie osoby poniosły śmierć w wypadku, do którego doszło na obwodnicy Lubartowa (Lubelskie) na drodze krajowej nr 19. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana, objazd jest możliwy przez Lubartów – poinformowała policja.

Na obwodnicy Lubartowa doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Według wstępnych ustaleń policji, jadący w kierunku Lublina kierowca fiata, z nieustalonych jeszcze przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka renaultem.
"Dwie osoby podróżujące fiatem poniosły śmierć na miejscu. Trzy osoby z renaulta odwieziono do szpitala na badania, były przytomne" - powiedział Andrzej Fijołek z zespołu prasowego komendy wojewódzkiej policji w Lublinie.
Droga w miejscu wypadku jest zablokowana. Wprowadzono objazd przez miasto Lubartów.







