Reklama

Loteria szczepionkowa. Sprawdź, czy jesteś na liście zwycięzców

W środę odbyło się pierwsze losowanie nagród tygodniowych w loterii szczepionkowej. Jeśli jeśli nie sprawdziłeś, czy jesteś na liście zwycięzców, koniecznie to zrób. Poniżej podpowiadamy, jak sobie z tym poradzić. Loteria szczepionkowa trwa od 1 lipca.

Pierwsze tygodniowe losowanie odbyło się środę i dotyczyło osób zarejestrowanych od 1 do 11 lipca.

Loteria i pierwsze losowanie większych nagród

Jak wynika z podanych informacji, łącznie wylosowano 130 nazwisk - 5 głównych i 5 rezerwowych do nagrody pieniężnej w wysokości 50 tys. zł., oraz 60 głównych i 60 rezerwowych do nagrody rzeczowej, jaką są elektryczne hulajnogi.

Zobacz, czy jesteś na liście zwycięzców - KLIKNIJ TUTAJ 

Kolejne losowania odbędą się 21 i 28 lipca. W sierpniu i wrześniu zaplanowano po cztery, a w październiku jedno. W sumie 12 losowań tygodniowych. W każdym z nich do wygrania będzie pięć razy 50 tys. zł (pula - 3 mln zł) i po 60 hulajnóg elektrycznych (łącznie 720 sztuk).

Reklama

Oprócz nagród tygodniowych w loterii są także nagrody natychmiastowe, miesięczne oraz nagroda finałowa.

Loteria szczepionkowa. Informacje o wygranej

W loterii szczepionkowej można wygrać cztery rodzaje nagród. O tym, że jest się zwycięzcą któregoś z losowań można dowiedzieć się na dwa sposoby - w zależności od wartości nagrody.

W przypadku nagród natychmiastowych o wartości 500 zł i 200 zł informacje o wygranej przychodzą SMS-em wysłanym przez Totalizator Sportowy. Następnie przychodzi SMS z PKO Banku Polskiego (nazwa nadawcy: PKO BP) zawierający kod awizo, kwotę wypłaty i termin ważności kodu.

W SMS-ie z PKO BP najważniejszy dla gracza jest kod awizo. Wystarczy go wpisać w bankomacie PKO Banku Polskiego i postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlonymi na ekranie bankomatu.

Wygraną można odebrać także w każdej placówce banku.

Wygrane o większej wartości

Sytuacja jest inna w przypadku nagród o większej wartości, czyli wygranych tygodniowych, miesięcznych i finałowych. Wtedy to Totalizator Sportowy w ciągu dwóch dni licząc od dnia następnego po losowaniu przekaże informacje telefonicznie.

Wyniki losowań są publikowane także na stronie loterii: www.gov.pl/szczepimysie/loteria

Czytaj też:

Niemcy: Szukają zwycięzcy loterii. Wygrał ponad 48 mln euro

Loteria szczepionkowa. Rozdano pierwsze nagrody za ponad 800 tys. zł

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: loteria | loteria szczepionkowa

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy