Reklama

Reklama

Leszek Czarnobaj rezygnuje z funkcji przewodniczącego klubu senackiego KO

12 września ma nastąpić wybór nowego przewodniczącego klubu senackiego Koalicji Obywatelskiej po tym, jak zrezygnował dotychczasowy przewodniczący Leszek Czarnobaj. Jak poinformował, zrezygnował z powodów "zdrowotno-rodzinnych".

Leszek Czarnobaj potwierdził w rozmowie z Polską Agencją Prasową informacje medialne, że zrezygnował z funkcji przewodniczącego klubu Koalicji Obywatelskiej. Powodem, jak dodał, były sprawy "zdrowotno-rodzinne".

"Jak pełni się taką funkcję, powinno się być stale w Warszawie, a ja nie jestem z Warszawy" - wyjaśnił. Dodał, że wybór nowego przewodniczącego klubu ma nastąpić 12 września.

Czarnobaj zaznaczył, że nie będzie nikogo rekomendował na swoje miejsce, choć ma swojego faworyta, nie chce jednak ujawnić jego nazwiska.

Reklama

Leszek Czarnobaj jest senatorem PO od 2011 roku. Na początku obecnej kadencji został wybrany na szefa klubu senackiego Koalicji Obywatelskiej.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy