Reklama

Reklama

​Leszek Balcerowicz doradza Robertowi Biedroniowi

Prezydent Słupska Robert Biedroń zwrócił się do Leszka Balcerowicza o pomoc - podaje "Gazeta Wyborcza".

Biedroń chce, by Balcerowicz przyjrzał się finansom miasta. Pierwsze spotkanie prezydenta Słupska i byłego prezesa NBP już się odbyło.

"Rozmawialiśmy o finansach miasta, o możliwości restrukturyzacji budżetu. Pan premier Balcerowicz jest ekspertem w tej dziedzinie i dlatego cieszę się, że chce nam pomóc. Obiecał, że przyjedzie do Słupska. Zgodnie z planem odbędzie w naszym mieście serię spotkań" - powiedział "GW" Robert Biedroń.

"Taka konsultacja, gdybyśmy chcieli ją zlecić na wolnym rynku, kosztowałaby miasto pewnie kilkadziesiąt tysięcy złotych" - dodał.

Reklama

Mimo pogłosek o możliwym starcie w Warszawie Robert Biedroń w tym tygodniu poinformował, że będzie się ubiegał o reelekcję w Słupsku.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy