Reklama

Reklama

Kuba Strzyczkowski nowym szefem "Trójki"

Kuba Strzyczkowski został dyrektorem i redaktorem naczelnym Programu III Polskiego Radia – podał serwis Press.pl.

Na stanowisku dyrektora "Trójki" Strzyczkowski, który potwierdził informację Press.pl, zastąpił Tomasza Kowalczewskiego, kierującego anteną od listopada 2019 roku.

Przypomnijmy, że Kowalczewski unieważnił notowanie "Listy przebojów Trójki", w którym utwór Kazika "Twój ból jest lepszy niż mój" zajął pierwsze miejsce. Zarzucił też manipulację przy liczeniu głosów.

Po unieważnieniu głosowania "Listy przebojów Trójki", z rozgłośnią rozstało się wielu znanych dziennikarzy, m.in. Marek Niedźwiecki, Piotr Kaczkowski i Agnieszka Szydłowska.

Reklama

Strzyczkowski z wykształcenia jest prawnikiem. W Programie III Polskiego Radia prowadzi audycje: "Za, a nawet przeciw" oraz w piątki popołudniowe wydania "Zapraszamy do Trójki".

Jego kariera zawodowa nie ograniczała się jedynie do radia. W Telewizji Polskiej prowadził m.in. programy publicystyczne: "Z refleksem", "Kwadrans po ósmej" i "Autografy" oraz informacyjny "Teleexpress".

Strzyczkowski angażuje się w akcje charytatywne. Co roku jest prowadzącym licytacji na rzecz Rodzinnych Domów Dziecka, które odbywają się na antenie Trójki w ramach akcji "Idą Święta".

W 2003 został odznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi.

***

#POMAGAMINTERIA

Zróbmy małym pacjentom prezent na Dzień Dziecka

W Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie, na II piętrze, w budynku najbardziej oddalonym od wejścia, znajduje się mały oddział - Oddział Przeszczepiania Komórek Krwiotwórczych z sześcioma izolatkami. To tutaj trafia część dzieci chorych na nowotwory, żeby skorzystać z - czasami ostatniej - szansy powrotu do zdrowia i życia. Stowarzyszenie Koliber prowadzi zbiórkę, by z okazji Dnia Dziecka podarować małym pacjentom - nie zabawki, bo ich tam nie mogą mieć - ale m.in. nowe materace i pościel. Sprawdź szczegóły >>>

WESPRZYJ ZBIÓRKĘ >>>


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy