Reklama

Reklama

Ksiądz porównał kobiety do szklanki. "Chcesz się napić? Prawdopodobnie nie"

Ksiądz Jakub Piątkowski w filmie udostępnionym w mediach społecznościowych wypowiedział się na temat czystości przedmałżeńskiej, porównując kobiety do... szklanki. Po krytyce, z jaką się spotkał, salezjanin postanowił wydać krótkie sprostowanie.

Duchowny opublikował wideo na TikToku. Szybko zostało usunięte z serwisu, ale w sieci wciąż można je znaleźć.

- Szklanka. Kiedyś była pełna, teraz już jest pusta, trochę brudna. Wiele osób z niej piło. Chcesz się napić? Prawdopodobnie nie - mówił ks. Piątkowski, pokazując naczynie.

Szklankę tę porównał do kobiety, która współżyła przed ślubem. Według księdza dziewica "też jest szklanką, ale czystą i pełną".

Pod filmem pojawiły się komentarze krytykujące porównanie duchownego. W odpowiedzi ksiądz nagrał kolejny film, w którym wyjaśnił, że nie miał zamiaru nikogo urazić. 

Reklama

- Chodziło mi nie tylko o dziewczyny, ale też o chłopaków. Wszyscy na równi, bez stopniowania - powiedział. - A jeśli chodzi o szklankę, oczywiście, że można ją umyć, to się nazywa spowiedź święta - powiedział salezjanin.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy