Reklama

Ksiądz ocenia kobiety. "Baby Jagi w podartych jeansach"

"Jakieś tam Baby Jagi w podartych dżinsach. Takie nie wiadomo, co to - chłopczyce, lujczyce, czy to może mają być dziewczyny" - tak emerytowany duchowny Roman Kneblewski ocenił wygląd współczesnych kobiet. To nie pierwszy raz, gdy ksiądz wygłasza w sieci swoje kontrowersyjne poglądy.

Roman Kneblewski to były proboszcz parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bydgoszczy. Udziela się głównie na Twitterze, gdzie porusza m.in. tematy światopoglądowe.

Ostatnio pisał na temat "przerażających skutków wyszczepienia ludzkości".

"Przejrzyjcie, zerwijcie łuski z oczu, zrzućcie maski z twarzy, połączmy swe siły w walce z kłamstwem, cenzurą, terrorem i ciemnotą!" - podkreślił.

Ksiądz ocenia kobiety. "Baby jagi w podartych jeansach"

W mediach społecznościowych opublikował archiwalne zdjęcie trzech kobiet w eleganckich strojach. Na fotografii dodano podpis: "Bez kolczyków w nosie, tatuaży, napompowanych ust, poszarpanych jeansów, czerwonych włosów. Po prostu gracja i elegancja" - czytamy.

Reklama

"Kobieta kobiecą być winna, a nie chłopczycą-lujczycą" - taki komentarz pozostawił Kneblewski. Jak się potem okazało, obrazek to kadr z "niskobudżetowej komedii o naukowczyni pracującej wcześniej jako striptizerka".

Wpis księdza wywołał oburzenie wśród internautów podważających jego poglądy. Duchowny postanowił więc nagrać film, w którym rozwija swoje teorie.

"Kobiety w roku Pańskim 1950 ubrane w piękne suknie, porządne. Wdzięczne, kobiece. Samo piękno. A z drugiej strony, jakieś tam Baby Jagi w podartych dżinsach. Takie nie wiadomo, co to chłopczyce, lujczyce, czy to może mają być dziewczyny" - wyjaśnił Kneblewski.

"Bóg objawia się pod osłoną piękna. Mam do was pytanie. Jeśli pięknymi rzeczami należy się zachwycać i ksiądz powinien docenić piękno krajobrazu, roślin, zwierząt, mebli, dzieł sztuki i nie miałby docenić tylko piękna kobiet, to coś chyba nie tak. Chyba świadczyłoby to o obsesji seksualnej" - dodał.

Czy zgadzasz się z opinią księdza Kneblewskiego? Skomentuj artykuł na Facebooku! 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: ksiądz | kobiety | duchowny

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy