Reklama

Reklama

Krystyna Pawłowicz o swoim pobycie w hotelu: Proszę o zaprzestanie ataków

Na stronie Trybunału Konstytucyjnego ukazało się oświadczenie sędzi Krystyny Pawłowicz w związku z jej pobytem w hotelu Malinowy Zdrój w woj. świętokrzyskim. Pawłowicz zapowiada "kroki prawne" wobec tych, który "rozpowszechniają nieprawdziwe informacje" na jej temat.

O pobycie Krystyny Pawłowicz w hotelu zrobiło się głośno, gdy informowano, że w obiekcie wybuchł pożar. Wtedy też wyszło na jaw, że w budynku przebywała sędzia TK.

"Od wielu lat, regularnie co kilka miesięcy jestem pacjentką Poradni Rehabilitacyjnej ośrodka Malinowy Zdrój w Solcu Zdroju, gdzie korzystam z rehabilitacji i zabiegów leczniczych. Podstawą mojego obecnego pobytu od 31 stycznia br. jest skierowanie lekarskie, wystawione w związku ze stanem zdrowia" - czytamy w oświadczeniu Krystyny Pawłowicz na stronie trybunału.

Reklama

"Funkcjonowanie ośrodka Malinowy Zdrój jest ograniczone wyłącznie do udzielania świadczeń zdrowotnych. Od 21 stycznia zgodnie z prawem przyjmuje on pacjentów na zabiegi rehabilitacyjne. Noclegi związane są wyłącznie z w/w świadczeniami zdrowotnymi, a inne udogodnienia nie są dostępne dla kuracjuszy" - pisze była posłanka PiS.

"Proszę o uwzględnienie tych informacji w swoich relacjach medialnych i zaprzestanie ataków personalnych. Wobec osób szczególnie zaangażowanych w rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji na mój temat podejmę odpowiednie kroki prawne" - zapowiedziała Krystyna Pawłowicz.

Przypomnijmy, że wcześniej sędzia Pawłowicz przekonywała, że w obiekcie nie doszło do pożaru. Czytaj więcej na ten temat.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy