Reklama

Reklama

Kraków: Zaginął Jakub Bocheński, działacz Lewicy. Trwają poszukiwania

Zaginął Jakub Bocheński, aktywista i działacz Lewicy. Ostatni raz był widziany w czwartek w Krakowie. 30-latek był ubrany w czarą bluzę z kapturem i dżinsy. Rodzina i przyjaciele apelują o pomoc w odnalezieniu Jakuba. "Szukamy Kuby, naszego kolegi. Od wczoraj szuka go też policja. Podaj proszę dalej tę wiadomość. Może ktoś coś widział, coś wie" - zaapelował Robert Biedroń.

Informację o poszukiwaniach aktywisty i polityka Lewicy Jakuba Bocheńskiego zamieścił w nocy z piątku na sobotę jego starszy brat - Maciej Bocheński. "Pilna sprawa, poszukujemy naszego młodszego brata Jakuba Bocheńskiego. Jeśli ktokolwiek widział go od dnia 22.09 i miał z nim jakiś kontakt - prośba o wiadomość lub telefon (505770122 lub 112)" - napisał w mediach społecznościowych.

Zaginął Jakub Bocheński. Ostatni raz widziano go w Krakowie

Jak powiadomiono, Jakub Bocheński ostatni raz był widziany przy hotelu Hilton w Krakowie. Był ubrany w czarą bluzę z kapturem i dżinsy. Bliscy ostatni raz mieli z nim kontakt w czwartek. W poszukiwaniach zaginionego uczestniczy policja

Reklama

Maciej Bocheński zamieścił także zdjęcie auta i numer rejestracyjny (KNS 0453N), którym poruszał się Jakub. Brat poprosił o informacje od osób, które widziały ten samochód. "Zwłaszcza na parkingach, przy zbiornikach wodnych, gdziekolwiek" - napisał.

Politycy apelują o pomoc

O pomoc w odnalezieniu Jakuba Bocheńskiego zaapelowali także politycy Joanna Scheuring-Wielgus i Robert Biedroń. "Zaginął Kuba, mój kolega. Ostatni raz widziano go w Krakowie. Szuka go też policja ale może tutaj ktoś coś widział... szukamy wszędzie" - napisała Scheuring-Wielgus.

"Szukamy Kuby, naszego kolegi. Od wczoraj szuka go też policja. Podaj proszę dalej tę wiadomość. Może ktoś coś widział, coś wie" - zaapelował Robert Biedroń. 


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy