Reklama

Reklama

Korwin-Mikke: Związkowcy to źli robotnicy

"To są po prostu głupcy" - tak Janusz Korwin- Mikke ocenił związkowców, którzy dziś zorganizowali antyrządowy protest w Warszawie. Zdaniem kandydata na prezydenta, który w sobotę spotkał się w Radomiu ze swoimi zwolennikami, wszystkie związkowe pomysły są złe, a efektem ich realizacji będzie większe bezrobocie.

Janusz Korwin- Mikke przekonywał, że sytuację na rynku pracy poprawić może jedynie likwidacja podatku dochodowego i zasiłku dla bezrobotnych, a oczekiwania związków, dotyczące np. zakazu zawierania tzw. umów śmieciowych, uznał za szkodliwe.

Według polityka, wszystkie związki zawodowe protestują w niewłaściwej sprawie, a to, co proponują jest anty-receptą na polskie problemy. Przekonywał, że działacze związkowi "to głupcy", bo do związków- jego zdaniem- zapisują się tylko i wyłącznie źli robotnicy.

Kandydat na prezydenta przyznał również, że nie jest zadowolony z pozycji, jaką dają mu sondaże. Z ankiety przeprowadzonego przez Instytut Badań Rynkowych i Społecznych wynika, że może on liczyć na głosy czterech procent Polaków. Sam zainteresowany zapewnia, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Wkrótce w telewizji pojawią się jego spoty wyborcze.

Reklama

Janusz Korwin- Mikke spędził dzień na południu Mazowsza. Podczas podróży po kraju w tej kampanii wyborczej Radom odwiedził po raz drugi.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy