Reklama

Reklama

Kornel Morawiecki: To jest największa słabość Kukiza

- ​Jeżeli to jest próba rozmawiania i poprawiania Polski, to w jakimś sensie spiskuję z synem. Chcemy, żeby było w kraju jak najlepiej, on na polu gospodarczym, ja w Sejmie - mówił dzisiaj w TVP Info Kornel Morawiecki, były poseł Kukiz'15.

- Chciałbym budować siłę, która będzie nas łączyć, Polaków bardziej jednoczyć. To jest takie nasze spiskowanie - mówił marszałek senior w "Dziś wieczorem". W ten sposób Morawiecki skomentował swoją rozmowę z synem Mateuszem, ministrem w rządzie PiS, jaka miała miejsce przed głosowaniem ws. sędziego Trybunału Konstytucyjnego.

Poseł, który niedawno przestał być członkiem ruchu Kukiz'15 mówił w TVP Info, że trudno mu zrozumieć zachowanie Kukiza. 

- Jeśli mówimy o antysystemowej walce, to bratanie się z PO i Nowoczesną jest nie na miejscu - dodał. - Słabością Kukiza jest to, że nie przejawia głębszej idei politycznej - kontynuował polityk.

Morawiecki przyznał, że chciałby także, aby jego koło poselskie nazywało się "Wolni i Solidarni", a być może w przyszłości zdecyduje się na założenie partii politycznej. 

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy