Reklama

Kopacz odebrała meldunek od przedstawicieli służb specjalnych

Premier Ewa Kopacz przyjechała do Centrum Antyterrorystycznego przy ABW, gdzie odbiera meldunek od przedstawicieli służb specjalnych w związku z atakami terrorystycznymi we Francji.

Premier Ewa Kopacz  przyjechała do Centrum Antyterrorystycznego przy ABW, gdzie odbiera meldunek od przedstawicieli służb specjalnych w związku z atakami terrorystycznymi we Francji.

Po zakończeniu spotkania odbędzie się briefing prasowy szefowej rządu. W sobotę rano koordynator służb specjalnych Marek Biernacki poinformował, że nie ma przesłanek dla podniesienia stopnia zagrożenia terrorystycznego dla Polski. Podkreślił, że sytuacja jest monitorowana.

W nocy z piątku na sobotę terroryści dokonali w Paryżu sześciu skoordynowanych, niemal jednoczesnych, ataków, m.in. w sali koncertowej Bataclan i w pobliżu stadionu Stade de France. Według ostatnich informacji zginęło co najmniej 128 osób. Nie wiadomo dokładnie, ilu było terrorystów. Prezydent Francji Francois Hollande poinformował, że za zamachami stoi Państwo Islamskie.

Reklama

PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy