Reklama

Kontrowersyjny wpis u minister Marleny Maląg na Facebooku. "Moje konto padło ofiarą hakerów"

Minister rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg poinformowała, że jej konto na Facebooku zostało zhakowane. "Do czasu kiedy nie poinformuję o odzyskaniu go, proszę traktować pojawiające się posty jako kłamliwą manipulację" - przestrzega.

Na oficjalnym profilu minister Maląg na Facebooku pojawił się wpis na temat Strajku Kobiet, w którym znalazły się treści obraźliwe i rasistowskie. Chwilę później szefowa MRiPS za pośrednictwem Twittera poinformowała, że jej konto na Facebooku zostało zhakowane.

"Moje konto na Facebooku padło ofiarą hakerów. Do czasu kiedy nie poinformuję o odzyskaniu go proszę traktować pojawiające się posty jako kłamliwą manipulację" - napisała minister.

Specjalne oświadczenie w tej sprawie wydało Ministerstwo Rodziny Pracy i Polityki Społecznej. "W dniu dzisiejszym dokonano włamania na konto facebook i zamieszczone zostały na profilach pani Marleny Maląg, minister rodziny i polityki społecznej nieprawdziwe informacje oraz opinie. Informujemy, że osoby podszywające się pod panią Marlenę Maląg zamieściły informacje niebędące jej autorstwa, które szkalują panią minister oraz godzą w jej dobra osobiste. O zaistniałej sytuacji powiadomione zostały właściwe organy" - poinformowano.

Reklama

PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy