Reklama

Konserwator zabytków prosi o pomoc. Zaginął archeolog Zbigniew Jeliński

Zaginął Zbigniew Jeliński, archeolog Urzędu Ochrony Zabytków w Rzeszowie. Wojewódzki konserwator ochrony zabytków oraz policja proszą o kontakt wszystkie osoby, które mogą mieć informacje o mężczyźnie.

W poniedziałek 20 lutego wojewódzki konserwator zabytków w Przemyślu poinformował o zaginięciu Zbigniewa Jelińskiego. Pracownik Urzędu Ochrony Zabytków był ostatni raz widziany w czwartek 16 lutego.

Mężczyzna wynajmował mieszkanie na rzeszowskim Nowym Mieście. Często nosił ubrania w stylu militarnym. Konserwator zabytków prosi o kontakt wszystkie osoby, które mogą mieć informacje na temat zaginionego archeologa.

Archeolog przebywał na zwolnieniu lekarskim

"Każda informacja może być kluczowa" - czytamy w komunikacie.

Policja otrzymała informację o zaginięciu w poniedziałek przed godziną 11:00. Zgłoszenie przyjął Komisariat Policji I na Nowym Mieście w Rzeszowie.

Reklama

- Mężczyzna od połowy stycznia bieżącego roku przebywał na zwolnieniu lekarskim. W wyznaczonym dniu nie stawił się do pracy, zaniepokojony tym pracodawca powiadomił nas o zaginięciu - przekazała w rozmowie z portalem Rzeszów News aspirant sztabowa Magdalena Żuk z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. 

Wiadomość o zaginionym archeologu można wysłać do biura wojewódzkiego konserwatora zabytków na adres wkzabytkow@wuozprzemysl.pl lub przekazać pod numerem 16 678 59 44.

Z policją można skontaktować się pod numerami 47 821 33 10, 47 821 33 11, 47 821 33 12 lub pod numerem alarmowym - 112.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: zaginięcie | Rzeszów | Przemyśl | archeolog

Reklama

Reklama

Reklama