Reklama

Reklama

Komisja nadzwyczajna będzie obradować w sobotę i w niedzielę

Sejmowa komisja nadzwyczajna rozpatrująca propozycje zmian m.in. w Kodeksie wyborczym zbierze się na posiedzeniach w sobotę i w niedzielę. Początek obrad w oba te dni zaplanowano na godz. 9.

Podczas piątkowych obrad komisji jej przewodnicząca Anna Milczanowska (PiS) uprzedzała posłów, że możliwe są obrady w weekend ze względu na tempo prac. "W tym tempie, według moich obliczeń, mamy przynajmniej jeszcze około 50 godzin pracy. Także przygotujmy się, że będziemy w weekend pracować" - mówiła.  

Komisja rozpoczęła prace nad projektem PiS mającym na celu "zwiększenie udziału obywateli w procesie wybierania, funkcjonowania i kontrolowania niektórych organów publicznych" we wtorek. Projekt zawiera m.in. propozycje zmian w ordynacji wyborczej.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy