Reklama

Reklama

Kołobrzeg: Niemowlę z urazem głowy w szpitalu. Ojciec został zatrzymany

Policja z Kołobrzegu zatrzymała ojca niemowlęcia, które trafiło w sobotę do szpitala z urazem głowy. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Zostanie przesłuchany po wytrzeźwieniu - informuje RMF FM.

4-miesięczne dziecko nie miało na ciele śladów bicia. Policjanci nie wykluczają więc, że uraz powstał w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Dokładnie obejrzeli w sobotę mieszkanie rodziców dziecka i rozmawiali z sąsiadami.

Późnym wieczorem funkcjonariusze przesłuchali też matkę, która ze swoim dzieckiem pojechała do szpitala w Szczecinie. Kobieta zeznała, że nie było jej w domu, gdy powstały obrażenia u dziecka.

Jak dowiedziała się reporterka RMF FM, powołany ma być biegły, który ustali, jak doszło do  urazu.

(mn)

Aneta Łuczkowska

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy