Reklama

Reklama

Kolizja z udziałem auta SOP. Jechał nim Zbigniew Ziobro

W Warszawie doszło do kolizji z udziałem samochodu Służby Ochrony Państwa. Jak informują media, w pojeździe znajdował się minister sprawiedliwości i prokurator generalny Zbigniew Ziobro.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 18 września wieczorem.

Warszawa. Kolizja auta SOP. W środku Zbigniw Ziobro

Informację o kolizji z udziałem auta SOP potwierdził rzecznik formacji. - W Alejach Jerozolimskich w Warszawie doszło do kolizji auta Służby Ochrony Państwa, którym jechała osoba ochraniana - przekazał  płk Bogusław Piórkowski. 

Jak poinformowała z kolei Polska Agencja Prasowa, w pojeździe znajdował się minister sprawiedliwości i prokurator generalny Zbigniew Ziobro. Wcześniej podobną informację podał "Super Express". Według relacji Zbigniew Ziobro miał podróżować pojazdem SOP z żoną oraz ich siedmioletnim dzieckiem. 

Reklama

Rzecznik SOP poinformował, że kierowca auta osobowego, który jechał za autem Służby Ochrony Państwa, nie zachował należytej ostrożności i przed godz. 19. wjechał w tył samochodu SOP, w którym podróżowała osoba ochraniana. 

Kolizja auta SOP. Kierowcy trzeźwi

- Kierowca tego pojazdu uderzył w tył naszego samochodu. Nikomu nic się nie stało - przekazał płk Piórkowski.

Według medialnych doniesień kierowca auta, które uderzyło w pojazd SOP, to obywatel Gruzji, który jechał autem jednej z firm przewozów na aplikację. Mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 1000 zł.

Kierowcy obu pojazdów zostali przebadani na zawartość alkoholu, obaj byli trzeźwi.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy