Reklama

Reklama

Kolejne zwolnienia w TVP. Odchodzą Dobrosz-Oracz i Kruszniewska

Kolejni dziennikarze żegnają się z redakcją "Wiadomości". W środę wypowiedzenia otrzymały reporterki Justyna Dobrosz-Oracz i Milena Kruszniewska - informuje portal Wirtualnemedia.pl

Justyna Dobrosz-Oracz pracowała w TVP od 16 lat. Była związana "Wiadomościami", "Teleexpresem", "Polityką przy kawie". W "Wiadomościach" realizowała tematy polityczne i relacje z Sejmu.

"Po szesnastu latach pracy usłyszałam, że muszę odejść, bo wieje wiatr zmian. Dziękuję wszystkim kolegom z "Wiadomości", "Teleexpressu", "Polityki przy kawie" za niezwykłe doświadczenie. Operatorom za to, że byli moim oczami. Widzom za niezliczone słowa wsparcia i recenzje. Nigdy nie złamałam dziennikarskich zasad. Nie chodziłam na niczyim pasku i nie stosowałam autocenzury. To pierwszy mój komentarz od lat. Wybaczcie, ale nie sposób w takiej chwili milczeć. Ukłony" - napisała na Facebooku dziennikarka.

Z "Wiadomości" odchodzi również Milena Kruszniewska, która zajmowała się relacjonowaniem wydarzeń zagranicznych.

Wcześniej informowaliśmy, że z ekipą "Wiadomości" pożegnała się wieloletnia reporterka Elżbieta Byszewska i reporter Jacek Tacik. Odeszli również sekretarz redakcji Maciej Czajkowski oraz wydawcy Piotr Jaźwiński i Grzegorz Sajór. 

Reklama

Kierownikiem "Wiadomości" została Marzena Paczuska. Zastąpiła na tym stanowisku Piotra Kraśkę.

W miejsce zwolnionych dziennikarzy zostały już zatrudnione nowe osoby. Prowadzącą główne wydanie "Wiadomości" została Danuta Holecka. Ekipę reporterów zasilili Klaudiusz Pobudzin, Małgorzata Wiśniewska, Marcin Tulicki i Jarosław Olechowski. Więcej TUTAJ.
Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne