Reklama

Kolejna posłanka PiS pisze list do Pawła Kukiza

"Wiem, że jesteśmy 'skazani' na współpracę" - pisze posłanka PiS Dorota Arciszewska-Mielewczyk do Pawła Kukiza. W liście rozesłanym do dziennikarzy posłanka zwraca się do niego "drogi Pawle" i odwołuje do współpracy, zanim jeszcze zajął się polityką

Arciszewska-Mielewczyk zwraca uwagę, że Kukiz dzisiaj nie jest już tylko piosenkarzem i przekonuje, że to, co ich łączy, to "zaciekły atak mainstreamu". Zachęca też do poszukiwania tego, co wspólne. "Napiszecie program, usiądziemy porozmawiamy" - proponuje Dorota Arciszewska-Mielewczyk.
Wcześniej z listem do Pawła Kukiza wystąpiła posłanka Krystyna Pawłowicz. Zaapelowała do jego poczucia odpowiedzialności i wezwała, by pozostał polskim wojownikiem.
Szef Klubu PiS Mariusz Błaszczak powiedział, że nie czytał listu Doroty Arciszewskiej-Mielewczyk. Zapewnił, że klub nie ma nic wspólnego z inicjatywami obu posłanek. - Nie w ten sposób prowadzi się politykę - powiedział Mariusz Błaszczak.
Dorota Arciszewska-Mielewczyk nawiązała w swoim liście do listu posłanki Pawłowicz, na który Kukiz odpowiedział ironicznie. Napisała, że dostrzegła tam przede wszystkim zaproszenie do współpracy i określiła klubową koleżankę jako "niezwykle wartościowego i ważnego dla kraju polityka".

Reklama

Informacyjna Agencja Radiowa

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy