Reklama

Reklama

​Klub PO o polityce medialnej partii. Jest decyzja ws. Kamińskiego

"Umówiliśmy się na przygotowanie przepracowanego regulaminu zasad koordynacji obecności w mediach" - powiedział TVN24 po posiedzeniu klubu PO szef partii Grzegorz Schetyna. Na posiedzeniu zapadła także decyzja ws. Michała Kamińskiego.

Przypomnijmy, że Michał Kamiński został zawieszony w prawach członka klubu PO, ponieważ nie informował kierownictwa o swoich wystąpieniach medialnych. W celu uniknięcia podobnych sytuacji, klub zdecydował o utworzeniem regulaminu zasad koordynacji obecności w mediach.

Jak wcześniej spekulowano, na posiedzeniu miała również zapaść ewentualna decyzja o wykluczeniu z klubu PO Michała Kamińskiego. "Jest zawieszony i tyle" - uciął spekulacje Schetyna.

Dodał, że jeżeli nie będzie powodów, to zawieszenie nie będzie przedłużone. "Klub jest w tej sprawie spójny. Oczywiście różne głosy się pojawiały, ale jesteśmy przekonani, co do tego, że powinniśmy być jedną drużyną i nie pokazywać niepotrzebnie żadnych różnic na zewnątrz" - dodał z kolei poseł Rafał Grupiński

Reklama

Jak nieoficjalnie dowiedziała się TVN 24, na posiedzeniu klubu Ewa Kopacz miała zwracać uwagę, że posłowie PO nie szanują się nawzajem w mediach i przez to tracą szacunek wśród wyborców. 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy