Reklama

Kielce: Zderzenie z cysterną. Samochód stanął w ogniu

Groźny wypadek na obwodnicy Kielc w ciągu trasy numer 7 w okolicy Kajetanowa. Kierowca prowadzący audi uderzył w tył cysterny. Samochód osobowy stanął w ogniu.

Na S7 na odcinku Skarżysko Kamienna - Jędrzejów na obwodnicy Kielc doszło do groźnego wypadku. Samochód osobowy uderzył w tył cysterny i stanął w ogniu.

Jak relacjonuje serwis "Echo Dnia", audi A4 uderzyło w tył cementowozu zaparkowanego na poboczu jezdni prowadzącej ruch w kierunku Warszawy. Ciężarówka stała tam z powodu awarii jednego z tylnych kół.

Samochód osobowy zjechał na prawo, też znalazł się na poboczu i bez hamowania pełną siłą wbił się w jej tył. Spod maski audi zaczął wydobywać się dym. Kierowca cementowozu czterema gaśnicami stłumił pożar. Reszty pianą gaśniczą dokonali strażacy - czytamy.

Reklama

Strażacy niezwłocznie przystąpili do wydobywania kierowcy z kabiny pojazdu. Ponieważ uwięziony był przez pogniecione blachy karoserii, trzeba było użyć sprzętu hydraulicznego.

Kierowca został przeniesiony do śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i w ciężkim stanie odleciał do szpitala - napisało "Echo Dnia".

Jak podała Generalna Dyrekcja Dróg i Autostrad, zablokowana jezdnia w kierunku Warszawy, co spowodowało ogromne korki w Kielcach.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy