"Każdy powinien zadać pytanie". Prezydent reaguje po interwencji u Sakiewicza

Tomasz Sakiewicz, obok Karol Nawrocki
Prezydent Karol Nawrocki zabrał głos w sprawie interwencji w mieszkaniu Tomasza SakiewiczaFilip Błazejowski/Gazeta PolskaAA/ABACA/Abaca PressAgencja FORUM

W skrócie

  • Prezydent Karol Nawrocki odniósł się do interwencji służb w domu Tomasza Sakiewicza.
  • Policja poinformowała, że zgłoszenie dotyczące zagrożenia w mieszkaniu szefa Telewizji Republika było fałszywe, a w związku ze sprawą zatrzymano 53-letniego mężczyznę.
  • Minister Marcin Kierwiński wyjaśnił, że reakcja służb była związana z konkretnymi, sformułowanymi groźbami, a nie działalnością stacji.
  • Więcej ważnych informacji znajdziesz na stronie głównej Interii, otwiera się w nowym oknie

Interwencja u Tomasza Sakiewicza. Karol Nawrocki zabrał głos

Zobacz również:

Policja w mieszkaniu Tomasza Sakiewicza. Zgłoszenie było fałszywe

Zobacz również:

Zobacz również:

W rządzie pojawią się nowi wiceministrowie? „Konkretne kandydatury”INTERIA.PL