Reklama

Reklama

Katarzyna Piekarska zasłabła w Sejmie. Pomogli jej posłowie

Katarzyna Piekarska, posłanka Koalicji Obywatelskiej, zasłabła w czwartek w Sejmie. Pomocy udzielili jej posłowie innych ugrupowań - zarówno rządowych, jak i opozycyjnych.

Posłanka Koalicji Obywatelskiej Katarzyna Piekarska zasłabła w czwartek w Sejmie. Przed upadkiem uchronili ją posłowie Marek Biernacki (KP) i Jerzy Polaczek (PiS). Pomogły jej też posłanki Katarzyna Kotula (Lewica) i Anna Siarkowska (PiS).

Katarzyna Piekarska leczy chorobę nowotworową

Po chwili Piekarska lepiej się poczuła i jeszcze przed głosowaniami została odwieziona do domu.

Od czerwca Katarzyna Piekarska leczy chorobę nowotworową. Obecne posiedzenie Sejmu jest pierwszym, w którym bierze udział po dłuższej przerwie. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy