Reklama

Reklama

Kamiński o audycie: Celem zohydzenie normalnej Polski, którą budowała PO przez 8 lat

Były doradca premier Ewy Kopacz jest zdania, że premier Beata Szydło walczy o przetrwanie, a zaplanowana na dziś prezentacja wyników audytu rządów PO-PSL sprowadzi się do obelg i agresji. - To będzie gigantyczny festiwal zaśmiecania życia publicznego kłamstwem, obelgą i agresją - argumentował na antenie TVN24 Michał Kamiński.

Wyniki audytu rządów poprzedniej ekipy mają dziś zostać przedstawione w Sejmie. Zaprezentują je premier Beata Szydło oraz szefowie poszczególnych.

Inicjatywę Prawa i Sprawiedliwości w bardzo ostrych słowach ocenił poseł Platformy Obywatelskiej Michał Kamiński. 

"Ocena  rządów koalicji PO-PSL na forum Sejmu będzie gigantycznym festiwalem  zaśmiecania życia publicznego kłamstwem i agresją"- powiedział polityk w programie  "Jeden  na jeden".

Na antenie TVN24 argumentował też, że audyt "powinni sporządzać ludzie o dobrych intencjach", a tych ostatnich premier Szydło nie ma. "Premier ma złe intencje, celem jest zohydzenie normalnej Polski, którą budowała PO przez 8 lat" - wyjaśniał.

Reklama

Zdaniem Kamińskiego, jesteśmy także świadkami gry o przetrwanie Beaty Szydło.  "Ona musi znać Jarosława Kaczyńskiego i wie, że będzie musiała pokazać  się od bardzo agresywnej strony, bardzo mocno zaatakować swoich  poprzedników" - argumentował polityk PO.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy