Reklama

Reklama

Kamil zbiera pieniądze na operację ucha. Liczy na pomoc

"Dostałem szansę na normalność! Znalazłem wybitnego profesora, który podejmie się rekonstrukcji ucha" - pisze 23-letni Kamil, który "świat słyszy tylko w połowie". Do spełnienia największego marzenia potrzebuje jeszcze ponad 100 tys. zł. Zbiórka trwa.

Kamil z nieukształtowaną prawą małżowiną uszną i brakiem przewodu słuchowego już się urodził. Pierwszą operację przeprowadzono u niego jednak dopiero w wieku 15 lat. Nie zakończyła się ona sukcesem. Do tej pory 23-latek przeszedł osiem operacji. Oczekiwanego efektu nie przyniosła żadna.

Ogromnym wsparciem dla Kamila byli w tym trudnym czasie rodzice. Gdy dorósł, zaczął na własną rękę szukać specjalisty, który mógłby mu pomóc.

"Zadania rekonstrukcji ucha podjął się profesor Adam Maciejewski. To będzie trudna operacja odtwórcza i naprawcza mojego ucha. Pierwsza, która może się udać! Dzięki temu mógłbym w końcu założyć okulary, bo nie będą mi spadać z prawej strony. Będę mógł w końcu usłyszeć świat tak, jak brzmi naprawdę..." - pisze.

Reklama

Operacja nie jest refundowana, więc pacjent sam musi zebrać na nią środki. Tak właśnie robi Kamil za pośrednictwem największego portalu zbiórek charytatywnych w kraju.

23-latek liczy na pomoc. "Wciąż wierzę, że jeszcze będę miał normalne ucho, że w końcu będę mógł normalnie żyć!" - wyznaje.

Zbiórka trwa TUTAJ

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy