Reklama

Reklama

Kaczyński zadzwonił do Radia Maryja

Prezes PiS Jarosław Kaczyński zadzwonił do Radia Maryja, by chwalić kandydata swojej partii na prezydenta. Andrzej Duda był gościem sobotniej audycji z telefonicznym udziałem słuchaczy.

Jarosław Kaczyński przyznał, że często próbował dodzwonić się do Radia Maryja, ale jest to bardzo trudne.- Tym razem się udało. Bardzo się ciesżę, że akurat w takim momencie - tłumaczył prezes Prawa i Sprawiedliwości. Jego zdaniem, nie ma w tym nic nadzwyczajnego, bo to, że wsparł Andrzeja Dudę, to wypełnienie obowiązku nie tylko szefa partii, ale także obowiązku obywatelskiego - bo to jest "jedyny dzisiaj poważny kandydat na prezydenta".
Po prezesie PiS do Radia Maryja dodzwonił się też szef rozgłośni, ojciec Tadeusz Rydzyk, który skrytykował Bronisława Komorowskiego.


Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy