Kaczyński komentuje głośną nominację Nawrockiego. "Uważałem inaczej"

Karol Nawrocki i Jarosław Kaczyński
Jarosław Kaczyński komentuje relacje z Karolem NawrockimPawel Wodzynski / Jacek Dominski/REPORTER /Wojciech OlkusnikEast News

W skrócie

  • Jarosław Kaczyński oświadczył, że prezydent ma prawo podejmować decyzje dotyczące nominacji, choć uważa inaczej w sprawie wyboru Zbigniewa Kapińskiego na I prezesa Sądu Najwyższego.
  • Kaczyński zaznaczył, że nie ma sporu pomiędzy PiS a prezydentem, ale określił relacje jako zdystansowane.
  • Karol Nawrocki nominował Zbigniewa Kapińskiego na stanowisko I prezesa SN, powołując się na jego dorobek i krytykę łamania praworządności przez obecny rząd, co zostało skrytykowane przez Sławomira Cenckiewicza.
  • Więcej ważnych informacji znajdziesz na stronie głównej Interii, otwiera się w nowym oknie

Relacje na linii Kaczyński - Nawrocki. Prezes PiS komentuje

Zobacz również:

Karol Nawrocki powołał Zbigniewa Kapińskiego na I prezesa Sądu Najwyższego

Zobacz również:

Zobacz również:

Doniesienia w sprawie Romanowskiego. Sikorski komentujePolsat NewsPolsat News